Sık Sorulan Sorular

Bu bilgiler 30.09.2017 de güncellenmiştir.

Kargolama ve Ürün İadeleri

Kapıda ödeme yapabilir miyim? 

Evet. Anlaştığımız kargo şirketleri ile kapıda kredi kartı yada nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kargo şirketleri kapıda ödeme için ekstra ücret almaktadır. Bu ücret faturanıza yansıtılacaktır.

Kargo ücreti ne kadar?

250 TL’nin üstünde kargo ücreti almıyoruz. Bu rakamın altındaki siparişleriniz için bulunduğunuz bölgeye göre kargo ücreti çıkmaktadır. Bu rakam 3 TL ile 15 TL arasında değişmektedir. Sipariş verdiğiniz zaman ödeme yapmadan önce bu kargo ücretini görebilirsiniz.

Ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Almış olduğunuz ürünü 15 gün içinde bizimle iletişime geçerek  değiştirebilirsiniz. Ürün değişitirmede kargo ücreti size aittir.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Almış olduğunuz ürünü teslim aldıktan 3 gün içinde bizimle iletişime geçerek  iade edebilrsiniz. Ürün iadesinde kargo ücreti size aittir.

Sık Sorulan Sorular

Kargom Nasıl Yollanacak ?

Yurtiçi Kargo, Mng, Aras ve Sürat Kargo ile anlaşmamız vardır. Sipariş verilen şehir/ilçe’ye göre bu kargo firmalarla ürünleriniz gönderilmektedir.

Siparişlerim Ne Zaman Elimde Olur ?

Saat 16:00 ‘a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişleriniz ertesi gün elinizde olur.

Siparişlerimi Nasıl Takip Ederim ?

Sipariş verip ödeme yaptıktan sonra size bir kod gönderilecektir. Bu kod “Kargo Takip Numarası” dır. Bu numara ile birlikte hangi kargo şirketinden yollandı ise, size göderilen linkten sorgulama yaparak anlık kargonuz nerede görebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Sipariş vermek istediğiniz ürünüzü seçiniz. Sepete ekledikten sonra sağ üst köşede sepete tıklayarak ödeme yapınız.

Whatsapp Destek Hattı