-11%
,

Aptamil Conformil 2 300 gr.

(1 müşteri incelemesi)

Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı ilavesiyle bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak desteklemeye yardımcıdır. Sadece Aptamil’de bulunan, bu lifler ile sayesinde sindirimi kolaydır, yumuşak ve doğal bir dışkılama sağlar.
İçeriğindeki nükleotidler hücre bölünmesinde ve protein sentezinde görevli DNA ve RNA’ların yapıtaşlarıdır. Bağışıklık sistemi üzerinde, LCP sentezinde ve sindirim sisteminde etkilidir.
Aptamil Conformil 1, geliştirilmiş LCP içeriğine sahiptir; bu içeriğiyle bebeğinizin göz; zihinsel ve sinirsel gelişimini sağlar.

Son Kullanma Tarihi : 15 Ocak 2023

89,00 TL 99,99 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Annelik ve anneler kadar emzirmek de çok önemli ve özeldir. Kadınlar hamileliklerinin ilk günlerinden itibaren anne olurlar, bebeklerini önce karınlarında taşırlar sonrada kalplerinde, onlar için her zaman her şeyin en iyisini isterler.
Bazen pek çok sebepten dolayı bebeğe anne sütü vermek mümkün olmaz ya da anne sütü beslenmede yetersiz olur, bebek memeyi almak istemez ya da bebek ve anne ayrı kalmak zorunda olabilir bu gibi durumlarda Mama kullanmak zorunda kalınabilir.
Anneler bu durumda çok üzülürler, ancak mecburiyet karşısında bebeğinize biberon mamaları vermek durumunda kalabilirsiniz. Bebeğiniz için en iyisini seçerek beslenmesine yardım edebilirsiniz.
Milupa Aptamil Conformil1 Mama bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceği bir biberon mamasıdır.
Bebeklerin doğumdan12. ayın sonuna kadar beslenme sağlamaya yardımcıdır.
Aptamil Conformil 2’in 300 gr’lık 1 ürün boyu bulunmaktadır.
Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.
Mamalar, kaşık mamaları, biberon mamaları olarak bulunur, ayrıca çeşitli meyve ve sebze püreleri, çorbalar da bebeğinizin sevebileceği lezzetlerle hazırlanmıştır.
Hızlı ve pratik hazırlama olanağı ile evinizin dışında bile rahatlıkla bebeklerinizi besleyebilir ve lezzetli öğünler sunabilirsiniz.
Bebekler genellikle 12. aydan itibaren ek gıdalara geçerler ve büyüdükçe yiyebilecekleri besinler çeşitlenir.
Hazırlama Şekli:
*Öncelikle mama hazırlamadan önce ellerinizi özenli bir şekilde yıkamalısınız.
*Ortalama 10 dakika kadar biberon şişesi ve emziği kaynatarak hijyen sağlayınız.
*Mama için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, ılımasını bekleyiniz.
*Ilıtılmış sudan hazırlamak istediğiniz miktarı biberona doldurunuz.
*Her zaman mama kutusunun içinden çıkan, kendisine ait ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırarak, silme bir ölçek ölçünüz.
*Biberonun içine hazırlamak istediğiniz miktarda Aptamil Conformil1 koyunuz. (her 30 ml su için 1 ölçek Aptamil Conformil 2)
*Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar çalkalayınız.

Son Kullanma Tarihi : 15 Ocak 2023

Stok kodu: fe05e75efecf Kategoriler: ,

1 incelemesine dayanarak

1.0 ortalama
0
0
0
0
1

Yorum Yap

  1. Ümit

    Bebeğimiz bu ürünü kullanmaktaydı.Maalesef 2 3 aydır biz bu ürünü bulamıyoruz.Farz edelim ki bulduk afaki rakamlardan bahsediliyor.Boyle bir firmanın ürünlerinin karaborsaya düşmesi gerçekten hoş değil.Tarafima ürün temini hakkında en kısa sürede cep telefonu ile iletişim kurulmasını talep ediyorum.

    Ümit