-16%
, ,

Milupa Aptamil Çocuk 5 800 gr.

MİLUPA APTAMİL ÇOCUK 5 (TOZ) 800 gr, 1 yaşından sonra kullanılan, özel olarak geliştirilmiş çocuk sütüdür.

Son Kullanma Tarihi : 15 Ocak 2023

159,90 TL 189,90 TL

MİLUPA APTAMİL ÇOCUK 5 (TOZ) 800 gr;

    Milupa Aptamil 5 (Toz), 2 yaşından sonra kullanılan, özel olarak geliştirilmiş çocuk devam    sütüdür.Milupa Aptamil 5 (Toz), dünyayı keşfetmeye çalışırken daha fazla güce ve besinsel desteğe  ihtiyacı olan çocuklar için hazırlanmıştır.Çocukların bağışıklık sistemleri yetersiz olduğundan hastalıklara  karşı daha savunmasız olurlar. 2 yaşından sonra çocukların çevreyle etkileşiminin daha da artması  sonucu olarak daha sık hastalanmaya başlarlar. Bu dönemde Milupa Aptamil 5 (Toz) çocuğunuzun  bağışıklık sistemini destekler. Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı ile bebeğinizin bağışıklık sistemini  desteklemeye devam eder.

     Önemli Not;

 1. Bebeğinizin için en uygun besin anne sütüdür.
 2. Aptamil Çocuk, 1 yaş üzerindeki bebek ve küçük çocukların özel beslenmesi emeliyle ve perhizinin bir parçası olarak kullanıma uygundur.
 3. İlk altı ay süresince anne sütü yerine kullanılmamalıdır.
 4. Altı aydan değişik bir ayda bitirici beslenmeye başlama kararı, yalnızca anne ve çocuk beslenmesi üzerinde uzmanlaşmış, tarafsız bir sıhhat çalışanı tarafından bebeğin büyüme ve gelişim ihtiyaçları doğrultusunda verilmelidir. 
 5. Şayet devam sütü kullanıyorsanız hazırlama konusunda tüm direktiflere özenle uymanız bebeğinizin sağlığı açısından ehemmiyetlidir. 
 6. Aptamil Çocuk prebiyotik bileşin içerir.
 7. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini tertip etmeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve hayatını desteklerPrebiyotik bileşen tüketimi günde 8 gramı aşmamalıdır. 
 8. 1 yaşından sonra da çocuğunuzun özel bir süte ihtiyacı devam eder. Zira bağışıklık sisteminin gelişimi için ilk 3 sene çok ehemmiyetlidir. 
 9.  Aptamil Prebiyotik lif karışımlı tek çocuk sütü Aptamil Çocuk ile çocuğunuzun bağışıklığını 3 yaşına kadar destekleyebilirsiniz. 
 10.  Aptamil Çocuk vitamin ve mineral muhtevası ile çocuğunuzun beslenme ihtiyaçlarına özel geliştirilmiştir. 

       Hazırlanışı;

 1.  Ellerinizi dikkatlice yıkayınız. Biberonu kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız.
 2.  Devam sütü için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40°C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz.
 3. Kaynatılmış sudan hazırlamak istediğiniz miktarı biberona doldurunuz.
 4. Daima kutu içinden çıkan ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız.
 5. Biberonun içine hazırlamak istediğiniz miktarda Aptamil koyunuz.
 6. Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar çalkalayınız.
 7. Biberonun ağzını açıp emziği takınız. Biberon mamasını içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak devam sütü ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.

   İçindekiler;

 1. Demir             (kemiklerinin gelişimine yardımcıdır)
 2. Çinko              (vücut direncini yüksek tutar)
 3. Kalsiyum         (diş ve kemik gelişimine yardımcıdır)
 4. D vitamini %84
 5. Vitamin (C vitamini, pantotenik asit, E vitamini, niasin, A vitamini, B6 vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, folik asit, K1 vitamini, biotin, D3 vitamini, B12 vitamini)

Son Kullanma Tarihi : 15 Ocak 2023

Stok kodu: 8699745012342 Kategoriler: , , Etiketler:

0 incelemesine dayanarak

0.0 ortalama
0
0
0
0
0

İlk yorum yazan siz olun;

Henüz bir yorum yok.